ساخت سوله در تهران/ساخت سوله/سوله سبک/سوله فوق سبک/سوله قوسی
ساخت سوله در تهران شرکت سوله سازی اطمینان سازه ، مجری و سازنده انواع سوله شامل سوله سبک ، سوله سبک خرپایی ،سوله صنعتی سبک، سوله سبک صنعتی،سوله تیرورقی، سوله استاندارد ،سوله ubm ،سوله با لوله ، سوله با پروفیل و.... 09122480802 اطلاعات ساخت سوله کاربری سوله :ساخت سوله سالن ورزشی- نوع سوله: سوله سبک خرپایی
سوله سبک،سوله فوق سبک،سوله خرپایی،سوله سبک خرپایی،قیمت سوله،ساخت سوله،سوله سازی در تهران،ساخت سوله در تهران
15485
rtl,page-template-default,page,page-id-15485,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

ساخت سوله در تهران

ساخت سوله در تهران

شرکت سوله سازی اطمینان سازه ، مجری و سازنده انواع سوله شامل سوله سبک، سوله سبک خرپایی،سوله صنعتی سبک، سوله سبک صنعتی،سوله تیرورقی، سوله استاندارد،سوله ubm ،سوله با لوله ، سوله با پروفیل و ….

09122480802

اطلاعات ساخت سوله

کاربری سوله :ساخت سوله سالن ورزشی-

نوع سوله: سوله سبک خرپایی- با استفاده از مقاطع پروفیل

دهانه سوله:دهانه32متر

ارتفاع سوله:ارتفاع11

محل اجرای سوله :تهران-نبش میدان آزادی

کارفرما: هلیکوپترسازی

مدل سقف سوله: سقف قوسی

سازه سوله: استفاده از مقاطع پرفیل برای ساخت سوله و ساخت با استفاده از مدل سوله خرپایی دوبل

اطلاعاتی در مورد تهران

ساخت سوله در تهران

معرفي استان تهران:

استان تهران به مرکزیت شهر تهران، با وسعتی حدود ۱۲٬۹۸۱ کیلومتر مربّع بین ۳۴ تا ۳۶٫۵ درجه عرض شمالی و ۵۰ تا ۵۳ درجه طول شرقی واقع شده‌است. این استان از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان قم، از جنوب غربی به استان مرکزی، از غرب به استان البرز و از شرق به استان سمنان محدود است. جمعیت این استان در سال ۱۳۹۲، ۱۲٬۴۲۵٬۰۰۰ نفر بوده‌ است. مرکز این استان شهر تهران و پایتخت کشور به شمار می رود. همچنين استان تهران دارای شانزده شهرستان به شرح زير مي باشد:

 • شهرستان دماوند
 • شهرستان اسلام‌شهر
 • شهرستان فیروزکوه
 • شهرستان پردیس
 • شهرستان ری
 • شهرستان رباط کریم
 • شهرستان شمیرانات
 • شهرستان تهران
 • شهرستان ورامین
 • شهرستان پاکدشت
 • شهرستان پیشوا
 • شهرستان شهریار
 • شهرستان ملارد
 • شهرستان قدس
 • شهرستان بهارستان
 • شهرستان قرچک

سوله سازی در تهران

استان تهران با بیش از ۱۲ میلیون نفر جمعیت، ۱۷/۵ درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌است. از این میزان ۱۲، ۲۵۲ هزار نفر در مناطق شهری و ۱، ۱۶۱ هزار نفر در مناطق روستایی آن ساکن هستند. ۶۳/۶درصد از جمعیت شهری استان تهران در شهر تهران و مابقی در ۴۴ شهر دیگر استان ساکن هستند. رشد جمعیت شهر تهران ۴/۱ درصد است که در مقایسه با دهه قبل اندکی افزایش یافته‌است. میان شهرهای استان تهران، شهریار با ۱۶/۸ درصد رشد سالیانه، در مقام اول رشد قرار دارد و کمال‌شهر با ۱۱/۴ درصد، ملارد با ۱۰ درصد و پاکدشت با ۹/۹ درصد و صفادشت با ۸/۸ درصد رشد سالانه در مقام‌های بعدی قرار دارند. در طول دهه ۱۳۸۵-۱۳۷۵ ده شهر به شهرهای استان تهران اضافه شده‌اند که بزرگ‌ترین آنها شهرهای اندیشه، صالح‌آباد و باغستان و نصیرآباد با ۷۵ هزار، ۵۴ هزار، ۵۲ هزار، ۲۳ هزار نفر و کوچک‌ترین آنها شهر ارجمند با ۱۷۰۰ نفر بوده‌است. استان تهران امروزه دارای ۱۶ شهرستان، ۴۵ شهر و ۷۸ دهستان است. اين استان در دامنه جنوبی البرز مرکزی قرار دارد. و ناهمواری‌های آن به سه دسته تقسیم می‌شوند:

1.رشته کوه‌های البرز در شمال تهران

2.بخش‌های مرکزی و کوهپایه‌های جنوبی البرز

3.دشت‌های استان تهران

سوله سازی در تهران

ساخت سوله در تهران

پوشش گیاهی:

جنگل های طبیعی: در نقاط مختلف استان این گونه جنگلها پراکنده اند؛ در دامنه های جنوبی البرز، ارتفاعات تهران گونه های گیاهی مانند بادام کوهی، پسته، انجیر و زرشک به چشم میخورد.

جنگل های دست کاشت: طی سال‌های اخیر، فضاها و پار کهای جنگلی جدید در استان تهران به وجود آمده است. بزر گترین آن ها عبار ت اند از پارک چیتگر در غرب استان و پارک جنگلی لویزان در شمال شرق آن. در سطح استان چندین پارک جنگلی دیگراز جمله سوهانک، وردآورد، سرخ هحصار و توسکا وجود دارد. درختان این پارک ها عمدتاً کاج، اقاقیا و زبان گنجشک هستند.

مراتع: در مناطق شمالی استان، بارش بیش از ٣٠٠ میلی متر در سال، دمای کافی، خاک مساعد و ویژگی های خاص توپوگرافی پوشش گیاهی مناسبی را به صورت مراتع بهاری و تابستانی در کوه و دشت برای دامپروران محلی و عشایری به وجود می آورد. گونه های گیاهی عمده در این مناطق عبارت اند از بنه، گز، خاکشیر، شیرین بیان، قیاق، گون، آویشن، خزه و کنگر.

ساخت سوله در تهران

سوله سازی/سوله سبک/سوله خرپایی/سوله فوق سبک/سوله سازی در تهران

 

آب و هوا:

در نواحی مختلف استان تهران به علت موقعیت ویژه جغرافیایی، آب و هوای متفاوتی شکل گرفته‌است. سه عامل جغرافیایی در ساخت کلی اقلیم استان تهران نقش مؤثری دارند:

کویر یا دشت کویر: مناطق خشک مانند دشت قزوین، کویر قم و مناطق خشک استان سمنان که مجاور استان تهران قرار دارند، از عوامل منفی تأثیرگذار بر هوای استان تهران هستند و موجب گرما و خشکی هوا، همراه با گرد و غبار می‌شوند. سه عامل در آب و هوای استان تهران تاثیرگذار هستند:

1.رشته کوه البرز در شمال تهران

2.وزش بادهای باران‌زای غربی

3.دشت کویر در جنوب استان

سوله سازی

سوله سبک/سوله خرپایی/سوله سازی/ساخت سوله

استان تهران را می‌توان به سه بخش اقلیمی زیر تقسیم کرد:

1.ارتفاعات شمالی: بر دامنه‌های جنوبی، بلندیهای البرز مرکزی، در ارتفاعی بالای ۳۰۰۰ متر قرار گرفته و آب و هوایی مرطوب و نیمه مرطوب و سردسیر با زمستانهای بسیار سرد و طولانی دارد. بارزترین نقاط این اقلیم، دماوند، فیروزکوه، کلون بستک(در لواسانات) و توچال است.

2.کوهپایه: این اقلیم در ارتفاع دو تا سه هزار متری از سطح دریا قرار گرفته و دارای آب و هوایی نیمه مرطوب و سردسیر و زمستانهایی به نسبت طولانی است. آبعلی، شهرستان فیروزکوه، شهرستان دماوند، لواسانات (شامل شهر لواسان ،دهستان لواسان بزرگ ،دهستان لواسان کوچک ، منطقه حفاظت شده ورجین ، دشت لار و سد لتیان)، همچنین سد امیرکبیر و دره طالقان در این اقلیم قرار دارند.

3.نیمه خشک و خشک: با زمستانهای کوتاه و تابستانهای گرم، در ارتفاعات کمتر از ۲۰۰۰ متر واقع شده‌است. هر چه ارتفاع کاهش می‌یابد، خشکی محیط بیشتر می‌شود. ورامین، شهریار و جنوب شهرستان کرج در این اقلیم قرار گرفته‌اند.

هوای تهران در مناطق کوهستانی دارای آب و هوای معتدل و در دشت، نیمه بیابانی است. تهران در مرز شرایط جوی بری و اقیانوسی قرار گرفته و تمایل آن به موقعیت بری بیشتر از وضعیت اقیانوسی است.

منابع آب:

وجود رودخانه‌های همیشگی مانند رودخانه کرج، رودخانه جاجرود، رود لار، حبله رود، رود شور یا ابهررود و طالقان‌رود موجب شده تا استان تهران از لحاظ منابع آب کمبودی نداشته باشد. بیشترین رودخانه‌های استان از کوههای البرز سرچشمه می‌گیرند. در استان تهران قنات‌های زیادی وجود داشته که در گذشته نه چندان دور در تأمین آب مورد نیاز مناطق شهری و روستایی سهم بسزایی داشته‌اند. ولی امروزه با استفاده از امکانات آب لوله‌کشی که از سدهایی چون سد امیرکبیر، لتیان و رود لار تأمین می‌شود، آب قنات‌ها و چشمه‌ها فقط برای کشاورزی و آبیاری مصرف می‌شود و فقط بعضی چشمه‌ها، به ویژه چشمه‌های آب معدنی که بیشتر در شمال شرقی استان متمرکزند، اهمیت سابق خود را حفظ کرده‌اند. مهم‌ترین این چشمه‌ها عبارت‌اند از: چشمه اعلا دماوند، چشمه قلعه دختر، چشمه آب علی هراز، چشمه وله در گچسر، چشمه شاه دشت کرج، چشمه علی در شهرری، چشمه تیزآب، چشمه گله گیله و….

 

شهرک های صنعتی تهران

 

ساخت سوله در تهران

ساخت سوله در تهران